Αιμοδοσία Δευτέρα 27 Νοέμβρη 2017

Την Δευτέρα 27 Νοέμβρη 2017, σε συνεργασία με την κινητή μονάδα αιμοληψίας του νοσοκομείου ΛΑΙΚΟ, θα γίνει στο σχολείο μας η 1η αιμοδοσία για το σχολ έτος 2017-2018. Η δεύτερη αιμοδοσία θα γίνει τη Πέμπτη 15/3/2018.  Ώρα έναρξης της αιμοδοσίας: 18.30

Υπεύθυνη αιμοδοσίας- πληροφορίες: Μπέκα Ελευθερία

Για οτιδήποτε θέλετε να ρωτήσετε
θα με βρείτε στα νέα εργαστήρια ή στο mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Το αίμα , όπως ξέρουμε, δεν παράγεται τεχνητά, μόνο χαρίζεται. Γι' αυτό μην διστάζετε. Ελάτε να μεταγγίσουμε μαζί με το αίμα μας την αγάπη μας και την αλληλεγγύη μας στο συνάνθρωπό μας. Ευαισθητοποιήστε και ελάτε με τον συγγενή ή το φίλο σας. Kαι παλιοί μαθητές αιμοδότες είναι ευπρόσδεκτοι. Ας κάνουμε την εθελοντική αιμοδοσία στάση ζωής.
ΠΡΟΣΟΧΗ Μην ξεχάσετε να έχετε μαζί σας την ταυτότητά και το ΑΜΚΑ( για όσους έχουν)

Κύπρου & Ψαρρών 28 Περιστέρι Αττικής Τ.Κ. 12132

Web: http://1epal-esp-perist.att.sch.gr